Zastupitelé obce se setkali s panem farářem Pavlíčkem

Fara

V neděli 26. listopadu měli zastupitelé obce s doprovody možnost absolvovat prohlídku kostela sv. Martina v Klenčí pod Čerchovem, kterým je provedl pan farář Ivan Pavlíček.

V neděli 26. listopadu měli zastupitelé obce s doprovody možnost absolvovat prohlídku kostela sv. Martina v Klenčí pod Čerchovem, kterým je provedl pan farář Ivan Pavlíček. Kromě poutavé historie stavby si účastníci asi hodinové prohlídky mohli prohlédnout např. oratoř, ze které bohoslužbu v Klenčí sledovala i Božena Němcová. Zavítalo se také na kůr, kde pan farář zahrál některé skladby na varhany. Poté se všichni přesunuli na faru, kde pokračovalo neformální setkání u svařáku a drobného občerstvení. Zájemci pak také mohli využít možnosti při klekání vyšplhat na věž a vidět v akci šest ze sedmi zvonů místního kostela.

Kn

Datum vložení: 26. 11. 2023 10:20
Datum poslední aktualizace: 4. 12. 2023 10:21

Náhodná fotogalerie

dnes, úterý 16. 7. 2024
prudký déšť 25 °C 17 °C
pátek 19. 7. slabý déšť 26/18 °C

Svátek má Luboš

• Pojďte se vykoupat do řeky

Zítra má svátek Martina

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Deštivé léto horší podzimku.